O nas

grzybica paznokci Suwałki i Warszawa

Emil Bornus

Współwłaściciel


Założycielem i współwłaścicielem Berkane jest Emil Bornus, od lat związany z branżą medyczną  i farmaceutyczną.

"Dzięki licznym podróżom zagranicznym, od Europy przez Stany Zjednoczone, Australię, Japonie, aż po Indie i Afrykę miałem okazję przyjrzeć się różnym metodom leczenia stóp. Wielu chorych bezskutecznie szuka pomocy, nie znajdując rozwiązania w jednym miejscu. I właśnie dla nich tworzę w Polsce placówkę o nowatorskim podejściu i najwyższych standardach obsługi pacjenta. Kadrę tworzą najlepsi specjaliści, którzy podchodzą do swojej pracy z prawdziwą pasją."

Zapraszam - przyjdź i poczuj komfort zdrowych stóp

Emil Bornus

Katarzyna Rozmysłowicz

Współwłaściciel, Specjalista podolog


Specjalista podolog. Ekspert w dziedzinie podologii. Poprzednio związana z warszawskim gabinetem "Satin" w zasadzie od początku jego istnienia. Razem tworzyli standardy polskiej podologii będąc jej prekursorami. 

"Uwielbiam to co robię i czerpię z pracy mnóstwo satysfakcji. Suwałki to moje rodzinne miasto, dlatego bardzo cieszę się, że pierwszy z naszych gabinetów powstaje właśnie tutaj. Mam nadzieję, że suwalczanie zaufają nam i oddadzą swoje stopy w moje ręce. W zamian gwarantuję najwyższy poziom usług oraz piękne i zadbane stopy :)"
Zapraszamy serdecznie!

podologia  Suwałki i Warszawa

Katarzyna Rozmysłowicz

Moja przygoda z podologią zaczęła się ponad 10 lat temu. Miałam przyjemność wspomagać rozwój tej dziedzny od poczatku jej powstania w Polsce. Mój rocznik studiów to pierwszy rocznik podologii w Polsce. Moja grupa liczyła 4 osoby! :)

Dzięki zdobytemu doświadczeniu zajmuję się także najtrudniejszymi przypadkami. Stopy nie mają przede mną tajemnic ;)

 

 

 

 

Przez ostatnie lata byłam częstym gościme na wykładach i spotkaniach branżowych, gdzie mogłam dzielić się swoim doświadczeniem z młodszymi stażem podologami.

Miałam również okazję być wielokrotnie autorką artykułów w czasopisamach branżowych.

 

Adres

Gabinet podologiczno-kosmetyczny
Berkane

ul. Młynarskiego 916-400 Suwałki

Dostępność

Pon. - pt..
8:00 - 20:00
Sob.
nieczynne
(ewentualne zapisy po uzgodnieniu telefonicznym)

Linki